contact-img2

Karczma Kalina | Dom Weselny Kalina

Drodzy Państwo, serdecznie zapraszamy do kontaktu - chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Woskrzenice Duże 21A, 21-500 Biała Podlaska
+48 607 116 033

Formularz
kontaktowy


  * Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych, w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Jestem świadomy/a, że podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetwarzania zapytania. Zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem Państwa danych osobowych jest firma Wostim S Filipek Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Woskrzenice Duże 21A, 21-500 Biała Podlaska, zarejestrowana pod numerem KRS 0000023562, NIP 5372050528. Wszelkie dane wpisane w formularzu będą przetwarzane zgodnie z obowiązującą Polityką prywatności.

  footer-bg3
  wostim-logo-footer

  Karczma Kalina wraz z Domem Weselnym usytuowane są w kompleksie obsługi ruchu turystyczno-tranzytowego przy trasie E30; 8 km od Białej Podlaskiej i 25 km od przejścia granicznego w Terespolu. Jest to świetna lokalizacja wysoko oceniana przez gości.

  Copyright © 2018 | Realizacja Cyber.pl

  PFR Polski Fundusz Rozwoju

  Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego " Tarcza Finansowa 1.0 oraz 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro,Małych i średnich Firm " udzieloną przez P F R S.A.