01

O Karczmie

Karczma Kalina, urządzona jest w stylu regionalnego podlaskiego dworku. Urokliwa biesiadna atmosfera karczmy, z pietyzmem urządzone wnętrza z piwnicą winiarnią, wspaniałe dania, staropolska gościnność oraz profesjonalna obsługa gwarantują odpoczynek i niezapomniane wrażenia.

karczma-kalina-foto1
karczma-kalina-foto2

02

Otoczenie

Położona w nadbużańskim mikroklimacie, karczma kalina oferuje nie tylko wyśmienitą kuchnię ale i doskonałe otoczenie do wypoczynku. Rozkoszuj się naszymi daniami regionalnymi w otoczeniu lasów i rzek południowego podlasia.

03

Wystrój

Karczma zaprojektowana w stylu starodawnego drewnianego dworku, oddającego klimat podlaskiej gościnności. Biesiadna atmosfera jest dodatkowo potegowana obecnością grilla opalanego drewnem na zewnątrz i pieca chlebowego w części wewnętrznej.

karczma-kalina-foto3

Lokalizacja

KARCZMA KALINA

Lokalizacja
maps-woskrzenice-img
mail
Kontakt
wostim@pro.onet.pl

Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, zapraszamy do kontaktu.

Formularz kontaktowy

phone
Telefon

Karczma Kalina/Dom Weselny Kalina

tel./fax. 083-341-11-93/39
kom. 607 11 60 33

Zadzwoń

globe
Adres

Woskrzenice Duże 21A, 21-500 Biała Podlaska

Sprawdź jak możesz do nas dojechać, bardzo łatwo tutaj trafić!

Znajdź na mapie

footer-bg3
wostim-logo-footer

Karczma Kalina wraz z Domem Weselnym usytuowane są w kompleksie obsługi ruchu turystyczno-tranzytowego przy trasie E30; 8 km od Białej Podlaskiej i 25 km od przejścia granicznego w Terespolu. Jest to świetna lokalizacja wysoko oceniana przez gości.

Copyright © 2018 | Realizacja Cyber.pl

PFR Polski Fundusz Rozwoju

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego " Tarcza Finansowa 1.0 oraz 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro,Małych i średnich Firm " udzieloną przez P F R S.A.